Video kūrėjų komanda

Videografų duetas

SkyStar Production komanda kuria išraiškingus, charakteringus video filmus ir spinduliuoja didžiule meile savo darbui. Video kūrėjų duetas įjungia visas kūrybines galias, sukauptą patirtį, kad video filmai net po daug metų sukeltų TIKRAS emocijas ir TĄ dieną vėl ir vėl jums atgaivintų.

Vladislav

Vladislav

Videografas

Atradimai! Taip, man be galo svarbu kiekvieną kartą sukūrus video pačiam save stebinti. Video kūrimo procese man labai svarbu atrasti ryšį tarp estetikos ir muzikos ritmo bei viską apgaubti tos dienos vyravusiomis emocijomis. Filmavimas, montavimas mano gyvenimo kelyje atsirado taip pat, kai norėjau save nustebinti ir praplėsti veiklos sritį, nutolstant nuo rutinos į šį magišką video pasaulį, džiuginantį mane ir užsakovus. Dabar belieka sau palinkėti, kad kasdien pranokčiau patį save.

Evaldas

Evaldas

Videografas

Nuo menkiausios detalės... taip galėčiau apibūdinti savo darbą kuriant video turinį. Gyvenime esu itin kruopštus ir užsispyręs, todėl kuriant video filmus padarau viską, kad rezultatas džiugintų užsakovus bei mane kaip profesionalą. Mėgstamiausia šio darbo dalis – pats filmavimo procesas, buvimas įvykių sūkuryje, nepraleidžiant pro akis nei vieno gero kadro. Bendrai, video filmavimas ir montavimas mano kelyje atsidūrė kaip saviraiškos paieškų kitoje sferoje produktas. Norėjosi atrasti veiklą, kurioje technika ir kūrybiškumas neatsiejami. Dabar esu be galo dėkingas ir laimingas, kad galiu save realizuoti 120 % ir savo darbais paliesti žmonių jausmus.